Deze DAB GENIX 130 Broyeur wordt gebruikt wanneer rioolbuizen van toilet, douche, wastafel of bidet onder de rioolbuis liggen en niet door zwaartekracht kunnen worden afgevoerd.
Deze hefsystemen kunnen overal worden geïnstalleerd waar een badkamer moet worden toegevoegd als er een nieuwe installatie, renovatie of structurele verandering nodig is. Naast het toilet kan het model 110 ook worden aangesloten op een extra afvoer van een wastafel.
Naast het toilet kan het model 130 worden aangesloten op drie andere afvalwaterinlaten, zoals een douche, een wastafel en een bidet. De modellen die worden aangeboden in de verbeterde Comfort-versie worden vooral gekenmerkt door hun soepele werking.
Met de krachtige en betrouwbare pomp en het snijsysteem met messen van vernikkeld roestvrij staal, het resultaat is een duurzaam en onderhoudsvrij product. Bij een verstopping of motorblokkade is het heel eenvoudig om de motorgroep met slechts twee schroeven los te draaien, te demonteren en met behulp van de aftapkraan het water uit het hefsysteem af te tappen.
De terugslagklep is geïntegreerd in de persleiding. Bij de 130 modellen elk ook aan de onderzijde inlaten. Er is ook een akoestisch alarm voor terugstroming en een adapterbuis om de GENIX als accessoires met de meeste bestaande systemen te verbinden. De terugslagklep is geïntegreerd in de persleiding. Bij de 130 modellen elk ook aan de onderzijde inlaten.
Er is ook een akoestisch alarm voor terugstroming en een adapterbuis om de GENIX als accessoires met de meeste bestaande systemen te verbinden. De terugslagklep is geïntegreerd in de persleiding.
Bij de DAB GENIX 130 Broyeur modellen is ook aan de onderzijde een inlaat aan te sluiten.
Er is ook een akoestisch alarm voor terugstroming en een adapterbuis om de GENIX als accessoires met de meeste bestaande systemen te verbinden.
Constructiekenmerken Polypropyleen tank met 15% barium. In de Comfort-versie, geluiddicht van polypropyleen met 70% barium. Waaier van polyfenyleenoxide met 30% glasvezelversterking. Motoras van roestvrij staal. Vernikkeld roestvrijstalen snijmechanisme.
Motorontwerp kenmerken asynchrone motor gemaakt van roestvrij staal. Roestvrijstalen as en motorbehuizing. Thermische beveiliging tegen oververhitting. Motoras slijtvast
Temperatuurbereik vloeistof: van 0 ° tot + 50 ° C.
Te verpompen vloeistof: afvalwater met ontlasting volgens DIN 12050-3.
Certificaten: VDE-GS, LGA, VDE-EMC-
tank Capaciteit en levering: Goedgekeurd voor spoelvolumes van 6 - 9 liter volgens DIN 12050-3
Beschermingsklasse: IP44
© 2021 www.sendpompen.nl - Powered by Shoppagina.nl